Apartmán se nachází v krásném prostředí bavorského lesa v Hotelu Almberg, v obci Mitterfirmiansreut v nadmořské výšce 1040m.
Hotel Almberg je horský hotel, je položený 50m od sjezdovky známého Bavorského lyžařského střediska Mitterdorf.
Před hotelem je parkoviště, pro majitele a hosty zdarma
V Hotelu je celkem 39 apartmánů, dále společenská místnost, herna, bar, lyžárna (v létě kolárna), bazen a sauna.
Apartmán č.340 je ve 3.patře budovy bez výtahu. Jedná se o jednopokojový apartmán 1+kk, s kuchyňským koutem, příslušenstvím a balkonem.
V obývacím pokoji je manželská dvoupostel a rozkládací gauč cca 1,5 lůžko pro spaní pro 2 děti. Dále je zde skříň, TV, radio, stolek s židlemi pro 4 osoby. Na pokoji je internet, programy v TV jsou pouze v NJ.
Z obývacího pokoje je výstup francouzským oknem na balkon s krásným výhledem na hraniční hory mezi SRN a ČR.
Kuchyně je vybavená nádobím, dvouplotýnkovým elektrickým vařičem, je zde menší lednice s malým mrazákem. V kychyni je rychlovarná konvice, toustovač, kávovar na mletou kávu, překapávač na kávu. Pokoj je uklizený, povlečený, povlečení na gauč je připravené v gauči. Závěrečný úklid je v ceně pobytu. Při pobytu se platí pobytová taxa do připravené pokladničky, pobytová taxa je 2EUR/dopělá osoba/noc, děti 1EUR/osoba/noc. Přesnou aktuální  taxu obce Mitterfirmiansreut obdržíte v pokynech k pobytu
V přízemí hotelu je společenská místnost, bazén, sauna, herna pro děti s pingpongovým stolem. Podmínky používání obdržíte v pokynech